Bujinkan Ninjutsu

  ERENKÖY HABURAMU DOJO

YETİŞKİNLER SINIFI

 PAZARTESİ, SALI, ÇARŞAMBA VE CUMA 20:00-21:30

CUMARTESİ VE PAZAR 11:30-13:00

öğrenci kendine uygun 3 gün (veya 6 gün) derse gelecektir

 

AYLIK AİDAT 300TL

 

HAFTADA 6 GÜN 500 TL

 

GENÇLER SINIFI (11-15 YAŞ ARASI)

PAZARTESİ-ÇARŞAMBA-CUMA 17:30-18:45

AYLIK AİDAT 300 TL.

bilgi@bujinkanturkey.com a yazınız veya 0542 2429242 den arayınız.

 

bujinkan_by_overkillfl

 

Bujinkan Ninjutsu (Budo Taijutsu) Ninja ve Samuray hayatta kalma ve savaş sanatlarını içeren 1500 yıllık bir sanattır. Dünyada nadir bulunan komple bir savaş sanatıdır. Öğrenci hayatta kalmak ve doğru bir hayat sürmek için gereken tüm bilgileri almaktadır. Bujinkan sanatında çıplak el ile kendini koruma teknikleri yani, yumruklar, el vuruşları, dirsek vuruşları, diz vuruşları, boğmalar, kırış teknikleri, atış teknikleri, yerde mücadele, 6. his geliştirmenin yanında Samuray ve Ninja'ya ait Katana, Bo, Yari, Hanbo, kusari Fundo, Kusari Gama, Kyoketsu Shoge, Ninja Ken, Tanto, Şuriken gibi silahları da öğrenir. Yuvarlanma, zıplama, akrobatik hareketler, düşüşlerden korunma, sessiz hareket gibi teknikleri içeren Taihenjutsu da en üst seviyede öğrenilir.

Bu sanatta öğrenci kendini, sevdiklerini ve vatanını korumak için her koşulda hayatta kalkabilmeyi ve her nesneyi alete çevirebilmeyi öğrenmenin yanında, tüm insanlara ve yaratılmışlara derin bir sevgi ve saygıyı da ruhunda yaşar.

Türkiye'de Japonya'dan onaylı tek diploma verme yetkisine Dojomuz sahiptir. Öğrencilerimiz tüm dünyada beğeni ile karşılanmaktadır. Tüm İga Ninjalarının lideri Hatsumi Sensei 2013 senesinde Ercan Şarbat Sensei'ye Bujinkan yüksek onur madalyası takdim etmiştir. Şarbat Sensei yurtta ve yurt dışında birçok seminer vermektedir. Kendisinden sonra başka hocalarda yetiştirmiş ve bu hocalar Japonya'da Bujinkan Honbu Dojo'da yapılan 6. his testini başarı ile geçmişlerdir.

Türkiye'de Ninja sanatını öğrenebileceğiniz tek adres Dojomuzdur!