465A5482

Savaş Sanatları sokak uygulamaları (S.A.S.)  sizlerin kısa sürede öğrenebileceği bir eğitim olacak. Pratik bir şekilde yumruk, tekme, diz, dirsek ve kafanızı kullanmayı. Atış, kırış, boğma ve kilitleme tekniklerini yapmayı, çoğunlukla ayakta ama aynı zamanda diz üstü ve yerde de dövüşebilmeyi, kollarınız veya vücudunuz yakalandığında nasıl hızla kurtulabileceğinizi, hayatta kalma stratejilerini, zamanlamayı, psikolojik yaklaşımları, bıçak ve kısa sopa tekniklerini, silahsız kaldığınızda elinizdeki objeleri kullanabilmeyi, en son çare olarak çıplak el bıçağa ve sopaya karşı teknikleri, temel düşme ve yuvarlanma becerilerini, çoklu saldırgana karşı korunma yollarını öğreneceksiniz. Bunun yanında fiziksel olarak ta güçlenecek, daha esnek ve sağlıklı olacaksınız.

 

Bu sistem 32 yıllık Savaş sanatları, Bodyguardlık, sokak ve Japonya tecrübelerime dayanmaktadır. Herhangi bir sanat veya spor değildir. Tek amacı kısa sürede öğrenciyi dışardaki tehlikelere karşı korunması için eğitim vermektir.

alt, orta ve üst seviye olarak ilerleme gösterilecektir. Üst seviyeye kadar gelip eğitimi bitirme süresi yaklaşık 2 senedir. Öğrenci bundan çok daha önce temelleri öğrenecek ve kendini koruyabilecek teknik ve güç seviyesine ulaşacaktır.

 

PAZARTESİ VE CUMA 20:00-21:30

AYLIK AİDAT 300 TL.

Telefon:0542 2429242