Siyah Kuşak Uzaktan Eğitim Programı

Bujinkan'ı öğrenmek istiyorsunuz ancak İstanbul dışında mısınız? Bu program ile Bujinkan Budo Taijutsu'yu Ercan ŞARBAT ile çalışabilecek ve öğrenebileceksiniz. Bu programa katılan herkes direkt olarak Bujinkan Türkiye Haburamu Dojo'nun öğrencisi olacaktır!

14151922_10154086949919682_999314563_o.png

438 dakikalık 14 dersten oluşan programımızda sizi siyah kuşak, yani 1.Dan seviyesine kadar yetiştireceğiz. Fiziksel güçlenme, temel teknikler, silahlar ve Bujinkan'ın temellerini oluşturan tüm çalışmaları tek tek size öğreteceğiz. Tüm bunları size tek bir USB Flash bellek içerisinde göndereceğiz. Artık Dojomuzun öğrencisi olduğunuz için Bujinkan armasını da size gönderiyoruz ;) Bu programa giren öğrenci aynı zamanda bizden devamlı destek alacak, yanlışları düzeltilecek ve yol gösterilecektir. Şarbat Sensei de bir süre bu yol ile ilerleme kaydetmiştir ve başarılı olmuştur, siz de olabilirsiniz! Tüm dünyada birçok öğrenci bu yolla ilerleme kaydetmektedir.

14124105_10154086597299682_487123478_o.png

youtube da sizi devamlı bilgiler ve videolarla destekleyeceğiz

'ninja uzaktan egitim' kanalımıza abone olunuz.

https://www.youtube.com/channel/UCw8QaK2YEqZFkUqfQqlzWqg

Öğrenciler başarılı oldukları seviyelerin sertifikalarını Bujinkan Haburamu Dojo baş eğitmeni Ercan Şarbat tarafından imzalanmış şekilde alacaklardır. 1. Dan belgesi ise Japonya'dan Soke Masaaki Hatsumi tarafından onaylanmış ve imzalanmış olarak gelecektir.

Programa dahil olmak için lütfen bizimle irtibata geçiniz ;

 

bilgi@bujinkanturkey.com

 

kyoketsu

 

Programa dahil olduğunuzda düzgün bir çalışma ile 2-4 yıl içerisinde 1.Dan olabilirsiniz. Eğer bir çalışma partneri (BUYU) bulabilirseniz hem programa daha az ödeyebilir, hem de birlikte antrenman yapabilirsiniz.

dogaeshi

Uzaktan eğitim programımız tabii ki birebir eğitmen ile çalışmak gibi olmayacaktır. Sizin dikkatle her hareketi öğrenmeniz gerekmektedir. Biz sizlere devamlı destek olacağız. Bir seviye ilerlemek için gereken hareketleri size program içinde belirttik. Size düşen bu hareketleri en iyi şekilde çalışıp bize video kaydını göndermeniz. Her kyu seviyesi için sınav ücreti 150 TL. olacaktır. Son sınavınız olan Siyah kuşak sınavı sertifikası ise Japonya'dan geleceği için diğer öğrencilerimiz gibi 10.000 Japon yeni ödemeniz gerekecektir. Tüm çalışma metodunu program ile beraber göndereceğiz. İhtiyacınız olan tüm giysi ve ekipmanları bizden temin edebileceksiniz (Giysi, Boken takımı vs. vs.) Giysi ve ekipmanlar ayrıca ödenmelidir, program içeriğine dahil değildir.

 

UZAKTAN EĞİTİM PROGRAMI ÜCRETİ

1500 TL.

 

BUYU ( çalışma partneri, 2 kişi) ÜCRETİ

BUYU programı 2 kişiden oluşuyor. Siz ve çalışma arkadaşınız. Size bir USB flash bellek ve 2 Bujinkan arması gönderiyoruz. Birlikte çalışıp sınavlarınızı birlikte kaydedebilirsiniz. Bu programda her iki kişi de kayıtlı öğrencimiz olacaktır.

2500 TL. (Kişi başı 1250 TL)

 

EĞİTMENLER PROGRAMI

Bir savaş sanatı eğitmeni iseniz ve Bujinkan'ı hem öğrenmek, hem de öğrencilerinize öğretmek istiyor iseniz lütfen bizim ile irtibata geçiniz

 

bilgi@bujinkanturkey.com

TEK TEK DERSLERİ ALMAK İSTERSENİZ

Dersleri tek satın alabilirsiniz ancak sistemimize öğrencimiz olarak kayıt olamaz ve derecelendirmeye tabi tutulmazsınız. Her ders videosu 150 TL dir. Adresinize USB Flash bellek ile ulaştırılacaktır. Eğer USB belleğiniz yok ise  20 TL  lik bir ücret eklenecektir.

 

HABURAMU DOJO ÖĞRENCİLERİ

Sizler de derslerde çalıştığımız teknikleri tek tek görmek, detaylarını tekrar incelemek ve bilgilerinizi pekiştirmek isterseniz bu 438 dakikalık video görüntülerini satın alabilirsiniz.

Ücreti 500 TL.

İstediğiniz herhangi bir ders ücreti 100 TL